My D is Not Silent. (estriel) wrote in knihomol,
My D is Not Silent.
estriel
knihomol

  • Mood:
  • Music:

Sergio Bambaren: Die Zeit der Sternschuppen

Autor: Sergio Bambaren
Název: Die Zeit der Sternschuppen (Tales From The Heavens)

Image hosted by Photobucket.com

Jaký je pravý příběh vzniku sluneční soustavy? Naslouchají nám hvězdy, když se k nim obracíme se svými přáními? Jak se dostala pátá hvězda do souhvězdí Jižního kříže? Odpovědi na takové otázky – a mnoho dalších – dává okouzlujícím způsobem tato kniha. V době moderních vědeckých teorií se už mnoho z nás ani neodvažuje snít – a přicházíme o tolik! Neznáme milostný příběh mezi Sluncem a Měsícem ani trápení malé larvy, která nechápe, že z ní jednoho dne bude krásný motýl.
Tohle je dokonalá kniha pro večery, kdy jste unavení a potřebujete povzbudit, kdy se cítíte pod psa. Je tak roztomilá a půvabná a přitom mnohdy plná hlubokých pravd.

Die Zeit der Schmetterlinge

„Meine liebe Raupe, lass dich von deinen Augen nicht trügen, denn die wahre Schönheit liegt tief in deinem Innern verborgen. [...] Ich kann dir nur eines sagen: Genieße dein Leben, solange du kannst, und verschwende keine Zeit damit zu versuchen, etwas zu sein, was du noch nicht bist. Lerne, dir selbst dein bester Freund zu sein, denn man tappt leicht in die Falle und wird sein ärgster Feind. Sei stolz auf das, was du bist, und nutze den Tag, als ob es kein Morgen gäbe.“
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
  • 5 comments